Rīga. Ēka Uzvaras bulvārī 2, 2006-01-16

Vieta: Rīga

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Celtnes, Rīga (Latvija), Pārdaugava (Rīga, Latvija), Uzvaras bulvāris (Rīga, Latvija)

Anotācija: Īres nams Uzvaras bulvārī 2 celts 1900. gadā pēc arhitekta Vilhelma Hofmaņa eklektisma stila projekta. Pēc dažām ziņām, bibliotēkas projekta pirmajos variantos ēku Uzvaras bulvārī 2 bija paredzēts saglabāt, daļēji to integrējot kopējā apbūves struktūrā ar jaunceltni. Daži skati no iekštelpām pirms nojaukšanas redzami šeit: https://www.bernurits.com/daritava/rsv.html
Ēkas pirmajā stāvā atradās neapdzīvojamā platība, kura piederēja Vadimam Markovam (nekustamo īpašumu kompānijas Nira Fonds prezidentam) un bija iznomāta Lietuvas mēbeļu ražotāja SBA Mēbeles veikalam.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Digitāli radīts

Autors: Andris Rake

Atslēgvārdi: Vilhelms Hofmanis, eklektisms, Uzvaras bulvāris, Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 digitālā fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Andris Rake

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (2)

Ivars Dimdiņš 2023. gada 26. augusts, 00:17:09

Īres nams Uzvaras bulvārī 2 celts 1900. gadā pēc arhitekta Vilhelma Hofmaņa eklektisma stila projekta. Pēc dažām ziņām, bibliotēkas projekta pirmajos variantos ēku Uzvaras bulvārī 2 bija paredzēts saglabāt, daļēji to integrējot kopējā apbūves struktūrā ar jaunceltni. Daži skati no iekštelpām pirms nojaukšanas redzami šeit: https://www.bernurits.com/daritava/rsv.html

Ivars Dimdiņš 2023. gada 26. augusts, 00:26:35

Ēkas pirmajā stāvā atradās neapdzīvojamā platība, kura piederēja Vadimam Markovam (nekustamo īpašumu kompānijas Nira Fonds prezidentam) un bija iznomāta Lietuvas mēbeļu ražotāja SBA Mēbeles veikalam.

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.