Rīga. Altonavas iela, [199-]

Vieta: Rīga

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Ielas, Veikali, mazumtirdzniecības, Pārdaugava (Rīga, Latvija), Bruģis, Altonavas iela (Rīga, Latvija), Vienības gatve (Rīga, Latvija)

Anotācija: Altonavas iela ir 700 metrus gara, pārsvarā asfaltēta iela Torņakalnā. Tā sākas krustojumā ar Ojāra Vācieša ielu un iet dienvidaustrumu-austrumu virzienā. Iela šķērso divas dzelzceļa līnijas: Rīga—Tukums pa satiksmes pārvadu un Rīga—Jelgava (šeit nav pārbrauktuves transporta līdzekļiem, tikai gājēju celiņš, līdz ar to Altonavas ielas divi posmi ir savstarpēji nesavienoti satiksmei). Īss posms aiz šīs dzelzceļa līnijas ir vienīgā Altonavas ielas daļa ar bruģa segumu. Krustojumā ar Indriķa ielu Altonavas iela tālāk neturpinās taisni, bet atsākas ar nobīdi, aptuveni 30 metrus tuvāk Torņakalna ielai (varētu teikt, ka šos 30 metrus iela pāriet Indriķa ielā). Altonavas iela beidzas krustojumā ar Vienības gatvi. Altonavas ielas un Vienības gatves stūrī atrodas Bloka muižas ēka (Vienības gatve 27).

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Autors: Gatis Galviņš

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Gatis Galviņš

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.