Jauniešu gājiens pa Cēsu pilsētas ielu 1929. gadā, 1929

Vieta: Cēsu pilsēta

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Cēsis (Cēsu novads, Latvija), Latvija, Ielas, Karogi, Jaunieši, Bruģis, Septītās dienas adventisti, Gājieni un parādes

Anotācija: Jauniešu gājiens ir saistīts ar kādu no Septītās dienas adventistu pasākumiem 1929. gada 27. - 30. jūnijā, iespējams, ka tas ir Latvijas adventistu jauniešu kongress. Pirms šī pasākuma kongresa dalībnieki ar Latvijas karogu veica gājienu pa Cēsu ielām.
Ievērojams ir tas, ka šī iela ir bruģēta, un attēla kreisajā pusē ir redzama trīsstāvu ēka ar balkoniem. Cēsīs ir līdzīga ēka Vaļņu ielā, taču tā atšķiras no attēlā redzamās.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Andris Pešelis

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (1)

vineta vlasova 2022. gada 26. oktobris, 19:59:51

Šī ir Gaujas iela un kreisajā pusē māja ar balkoniem vairs neeksistē,tās vietā atrodās jaunā padomju ēka ar nummuru Gaujas-32. Aiz tās ir ēka ar redzamo piebūvi izvirzītu uz āru Gaujas-30, bet aiz viņas šķūņu iela. Aiz tās sena guļbūve kura šodien ir ļoti drūmā stāvoklī Gaujas-28. Labajā pusē pirmā, redzamā ēka ar brandmūri Gaujas-19 un aiz tās redzama Cēsu 1, pamatskolas centrālās ieejas augstākā sienas daļa. Taisni priekšā ir labi saskatāma Gaujas-15, bet ar šodienās pārbūvētu junta konstrukciju. Aiz tās pagrieziens pa labi ir nobrauktuve uz Līgatnes ielu. Un vēl aiz tās Koka ēka Gaujas-13.

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.