Pirmā pasaules kara karavīri, [191-]

Vieta:

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Portreti, Karavīri, Pirmais pasaules karš, 1914-1918, Militārās uniformas, Šaujamieroči, Šķilbēnu pagasts (Viļakas novads, Latvija), Krievija. Армия, Portretu fotogrāfija, Circenis, Sigismunds, 1886-1969

Anotācija: Trīs karavīru fotogrāfija. Kreisajā pusē fotogrāfijā stāv Sigismunds Circenis no Čilipīnes ciema (ciems mūsdienu Viļakas novadā Šķilbēnu pagastā). Sigismunds Circenis dzimis Čilipīnes ciemā 1886. gada 15. janvārī Ādama un Agatas ģimenē. Sākoties 1. Pasaules karam Sigismunds tika iesaukts karā un piedalījies karadarbībā septiņus garus gadus. Viņš karojis 404. Kamiševska pulkā un 16. Somijas (Finļandskij) strēlnieku pulkā, ticis vairākkārt ievainots. Par nopelniem karā Sigismunds Circenis apbalvots ar trim Svētā Jura krustiem - diviem otrās šķiras un vienu ceturtās šķiras. Visu atlikušo mūžu Sigismunds dzīvojis ar sievu un meitu Čilipīnes ciema Dzidrupmājās. Miris 1969. gada 18. oktobrī.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Dekorācijas, Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Francis Slišāns

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.