Kareivis Jānis Artūrs Puriņš, 1934-1940

Vieta: Cēsu pilsēta

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Cēsis (Cēsu novads, Latvija), Latvija, Vīrieši, Portreti, Karavīri, Militārās uniformas, Portretu fotogrāfija, Latvija. Armija. Atsevišķais artilērijas divizions, Puriņš, Jānis Artūrs, 1904-?

Anotācija: Jānis Artūrs Puriņš, dzimis 1904.gada 28.oktobrī. 1934. gada 6. decembrī kā Atsevišķā artilērijas diviziona vada seržants apbalvots ar Triju zvaigžņu ordeņa 2. pakāpes goda zīmi. Atsevišķais artilērijas divizions bija izvietots Katriņmuižā pie Cēsīm. J.A. Puriņš ar ģimeni dzīvoja Rīgā, Čiekurkalnā. J.A. Puriņa vecāki Kārlis un Alvīne, kā arī māsa Paulīne un dēls Guntis atdusas Līgatnes kapos, bet sieva Malvīne, dēls Raitis un meita Maija atdusas Meža kapos, Rīgā. Pats J.A. Puriņš 1944. gadā pameta Latviju. Miris un apglabāts Sanfrancisko. Amerikā bija nodibinājis jaunu ģimeni, kurā dzimuši divi dēli. Abu ģimeņu atvases sakarus neuztur
Atsevišķais artilērijas divizions (Cēsis, Rīga) bija Latvijas armijas vienība, kas pastāvēja no 01.08.1931. līdz 04.12.1940. Izveidota artilēristu apmācībai, bija izvietota Katriņmuižā pie Cēsīm.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Autors: F. Paukšens

Izdevējs: Cēsis : Andersona fotogr.

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Inga Krastiņa

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (1)

Inga Krastiņa 2021. gada 16. decembris, 21:16:26

J.A.Puriņš dzimis 1904.gada 28.oktobrī.

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.