Zvejnieku svētki Salacgrīvā, 1967

Vieta: Salacgrīvas pilsēta

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Brīvdabas estrādes, Svētki, Salacgrīva (Salacgrīvas novads, Latvija), Dziedātāji, Pūlis, Zvejnieku svētki

Anotācija: Zvejnieku svētku pasākums Salacgrīvas estrādē 1967.g. vasarā.
Jūras un zvejnieku svētki Latvijā ir kļuvuši par kultūrvēsturisku vērtību - to svinēšanas tradīcijas Latvijā aizsākušās tālajā 1936. gadā un noris ik gadu jūlija mēneša otrajā nedēļas nogalē visas Latvijas piekrastes garumā. Svētkos godina un ar lepnumu piemin varenos dabas spēkus un cilvēkus, kuru ikdienas darbs saistīts ar jūru - zvejniekus, jūrniekus un zivju apstrādātājus. Svētku ietvaros notiek dažādi kultūras un izklaides pasākumi - koncerti, izstādes un kino, dejas, sporta un veiklības sacensības, atrakcijas, konkursi, rotaļas un karuseļi bērniem, laivu izbraucieni jūrā, teju katrā pilsētā vai zvejnieku ciematā darbojas zivju un amatniecības izstrādājumu tirdziņi. Kafejnīcās un izbraukuma bufetēs iespējams nobaudīt šim pasākumam īpaši sarūpētus zivju ēdienus un vietējo alusdarītavu dzērienus. [travel.lv].

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotonegatīvs

Autors: Ilmārs Dundurs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Kauguru pagasta attīstības biedrība

Partnera apzinātājs: Valters Grīviņš

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.