Tirza. Tirzas - Velēnas lauksaimniecības biedrības nams, [192-]

Vieta: Tirzas pagasts

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Patērētāju kooperatīvi, Veikali, mazumtirdzniecības, Tirzas pagasts (Gulbenes novads, Latvija)

Anotācija: Tirzas - Velēnas lauksaimniecības biedrība dibināta 1900. gadā. Biedrības nams būvēts 1911. gadā par biedru ziedojumiem un biedrības līdzekļiem, pēc arhitekta E. Laubes projekta. Vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Namā atradās arī patērētāju biedrības veikals un citas sabiedriskās organizācijas. Šobrīd namā atrodas pagasta pārvalde, bibliotēka, kultūras nams, pasts un Tirzas pagasta attīstības biedrība.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija, 8,5 x 13,5 cm

Oriģināla glabātājs, partneris: Dainis Punculs

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (2)

Nils Treijs 2011. gada 20. jūnijs, 10:01:45

Tas ir Tirzas - Velēnas lauksaimniecības biedrības nams. Biedrība dibināta 1900.gadā. Biedrības nams būvēts 1911. gadā par biedru ziedojumiem un biedrības līdzekļiem, pēs arhitekta E. Laubes projekta. Vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Namā atradās arī patērētāju biedrības veikals un citas sabiedriskās organizācijas. pašlaik namā atrodas pagasta pārvalde, bibliotēka,kultūras nams, pasts un Tirzas pagasta attīstības biedrība.

Ginta Zalcmane 2011. gada 3. jūlijs, 23:07:49

Paldies par labojumu, lai arī te bijis minētais veikals, tomēr ir nozīmīgi norādīt aprakstā Velēnas lauksaimniecības biedrības namu.

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.