Daugavpils Ķīmiskās šķiedras rūpnīca, 1974

Vieta: Daugavpils

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Daugavpils (Latvija), Sievietes, Portreti, Rūpnīcas, Rūpnīcas--Iekārtas un apgāde, Darba apģērbs, Daugavpils Ķīmiskās šķiedras rūpnīca

Anotācija: 1959. gadā Daugavpilī tika dibināta Ļeņina komjaunatnes ķīmiskās šķiedras rūpnīca, kas bija lielākais tāda veida uzņēmums Baltijas republikās. 1964. gada decembrī tika nodots ekspluatācijā pirmais zīda ražošanas posms un tika iegūts pirmais zīda pavediens. Nākamajos gados ražošana nepārtraukti paplašinās. Šeit ražoja ne tikai korda audumu riepām, dažādus kaprona diegus, bet arī kompleksos diegus lietusmēteļu, zīda un aizskaru audumiem, citu produkciju un arī tautas patēriņa preces. Uzņēmumā saražota produkcija tika eksportēta uz dažādām PSR pilsētām.
Rūpnīcas strādnieces 2. cehā. Zīda diegu tīrīšana.
#ZenitStasti #PeopleToPeople
Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola licejs. Attēlu pievienoja Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas liceja 6. klases skolēns Dainis Bivka. Attēls ir pievienots projekta "Zenit stāsti" ietvaros.
Latgales Centrālā bibliotēka.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Aldona Šišuleva

Partnera apzinātājs: Dainis Bivka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.