Zelta Kāzas, 1964

Vieta: Pildas pagasts

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Vīrieši, Sievietes, Bērni, Meitenes, Zēni, Pildas pagasts (Ludzas novads, Latvija), Veci cilvēki, Kāzu gadadienas, Portretu fotogrāfija, Radinieki, Kondrātu dzimta

Alternatīvais nosaukums: Zuzannas un Julijāna Kondrātu zelta kāzas

Anotācija: Zuzannas un Julijāna Kondrātu zelta kāzas. No kreisās pirmajā rindā sēž Anna un Jānis Kondrāti kuri tur Zuzannas un Julijāna mazmeitu Antru Freimani - Cakšu - Sventoni, Zuzanna un Julijāns Kondrāti, Ignats Kondrāts un starp viņiem stāv mazmeita Aina Kazlovska, Ignats tur brāļa mazdēlu Valēriju Kondrātu, gaviļnieku meita Jūlija Kondrāte - Rogožina tur sava brāļa meitu Ainu Kondrāti - Kanču un māsas meitu Sandru Freimani - Priedīti. Zīmi tur mazdēls Juris Kazlovskis no kreisās un mazdēls Vilhelms Kondrāts. No kreisās pēdējā rindā stāv gaviļnieku meita Zuzanna Kondrāte - Sjakste ar vīru Franci, kurš tur meitu Joannu Sjaksti - Čaksi, Ira un Vicka Kondrāti, Vera un Vilhelms Kondrāti, meita Māra un Nikolajs Kazlovski.

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Autors: Osvalds Freimanis

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Antra Swenton

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.