Vieta: Skrundas pilsēta
Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Dzelzceļa stacijas, Skrunda (Skrundas novads, Latvija)
Anotācija: Skrundas dzelzceļa stacija Aizputes - Saldus šaursliežu dzelzceļa līnijā, ko izbūvēja Pirmā pasaules kara laikā. Pēc Glūdas - Liepājas platsliežu dzelceļa izbūves līdz Skrundai 1928. gadā slēdza šaursliežu dzelzceļa Saldus - Skrundas posmu un sliedes noņēma, bet atlikušo posmu līdz Aizputei pieslēdza Skrundas platsliežu stacijai, kur iekārtoja preču pārkraušanu. To ekspluatēja līdz 1930./1931. gada ziemai, kad milzīgā sniega daudzuma dēļ dzelzceļs tika pamatigi ieputināts un, regulāru kustību neatsākot, 1931.gada februārī šaursliežu dzelzceļu slēdza.
Objekta tips: Fotogrāfija
Datu nesējs: Fotopapīrs
Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu
Apjoma informācija: 1 fotogrāfija
Oriģināla glabātājs, partneris: Skrundas vidusskola
Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka
Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.
✓ Apstiprināt izvēlēto vietuLai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.
Komentāri (2)
-
Baiba Eversa, ex Rūsīte 2012. gada 13. decembris, 14:21:26
-
-
Ginta Zalcmane 2012. gada 17. decembris, 11:36:02
-
Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.Šī ir mazbānīša stacija.
Paldies par labojumu.