Rīga. Dzirnavu iela, [193-]

Vieta: Rīga

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Vīrieši, Sievietes, Zirgi, Rati un riteņi, Rīga (Latvija), Automobiļi, Dzirnavu iela (Rīga, Latvija)

Anotācija: Dzirnavu iela posmā aiz Marijas ielas. Fotoattēla centrā nams Dzirnavu ielā 115 - bijušais Simona un Strūves nams, līdz 30. gadu beigām īpašnieks Augusts Lācis. 20. gadsimta sākumā tur darbojās Rīgas lietuviešu palīdzības biedrība (dibināta 1894. gadā) un "Leišu dziedāšanas biedrība "Kankles"" (dibināta 1904. gadā, vēlāk Kurmanova /tag. Ernesta Birznieka-Upīša/ 11). 20. un 30. gados šajā gruntsgabalā izvietojās drēbju krāsas un veļas ziluma fabrika "Ozolzīle" (sabiedrība "M. Grīnfelds, K. Ozoliņš un b-dri", vēlāk īpašnieks A. Puriņš un viņa mantinieki). [avots: R.Zalcmanis "Nezināmā Rīga"].

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: RD PAD Arhitektūras un pilsētvides dizaina pārvaldes Kultūras mantojuma aizsardzības nodaļa

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.