Vieta: Rīga
Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Audzēkņi un studenti, Skolotāji, Rīga (Latvija), Jauni pieaugušie, Skolotājas, Portretu fotogrāfija, Vecmīlgrāvis (Rīga, Latvija), Kalcenava, Erna Marija, 1902-1993
Anotācija: Vecmīlgrāviete Erna Marija Vīksne Jāņa m. (1924.gadā laul. Kalcenava; 1902-1993 apglabāta Vecmīlgrāvī) ar skolasbiedriem un skolotājiem, beidzot ģimnāziju.
Fotografēts Viļa Rīdzenieka fotosalonā "Klio" Vaļņu ielā 19, Rīgā (fotosalons Vaļņu ielā darbojies no 1915.gada. Uzņemts ap 1919.-1920. gadu, kad Ernai bija ap 18 gadu.
Objekta tips: Fotogrāfija
Datu nesējs: Fotopapīrs
Izdevējs: Riga : Foto "Klio"
Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu
Apjoma informācija: 1 fotogrāfija
Oriģināla glabātājs, partneris: Irēna Matisone
Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka
Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.
✓ Apstiprināt izvēlēto vietuLai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)
Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.