Rūjiena. Lauvas tilts, 1937

Vieta: Rūjienas pilsēta

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Tilti, Vīrieši, Sievietes, Bērni, Rūja, upe (Latvija), Tilti--Ekspluatācija un remonts, Rūjiena (Rūjienas novads, Latvija)

Anotācija: Lauvas tilta pārbūves laikā 1937. gada vasarā. No kreisās Antonija, Gunārs un Roberts Liepiņi. Roberts, iespējams, bijis būvdarbu vadītājs, Gunārs viņa dēls.
Dzelzsbetona tilts pār Rūju uz I šķ. ceļa Valmiera-Rūjiena pie Jeru pagasta nama (Lauvas tilts). Tilts izveidots ar vienu dzelzsbetona loku, kura aila 27,00 m. Tilta kopgarums 42,00 m. Brauktuves platums 6,00 m, un ietves abās pusēs 1,25 m. Tilts kopā ar zemes darbiem izmaksā apm. Ls 78.000. (laikr. "Ceļš un Satiksme" 1938.05.01).

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: A.Liepiņš

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (2)

A Liepiņš 2024. gada 5. maijs, 12:22:42

Dzelzsbetona tilts pār Rūju uz I šķ. ceļa Valmiera-Rūjiena pie Jeru pagasta nama (Lauvas tilts). Tilts izveidots ar vienu dzelzsbetona loku, kura aila 27,00 m. Tilta kopgarums 42,00 m. Brauktuves platums 6,00 m, un ietves abās pusēs 1,25 m. Tilts kopā ar zemes darbiem izmaksā apm. Ls 78.000,—. (1938.05.01 Ceļš un Satiksme laikrakstā)

A Liepiņš 2024. gada 5. maijs, 12:24:00

Nepieciešams labojums tekstā - Roberts ir iespējamais darbu vadītajs, Gunārs viņa dēls

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.