Jānis Ūdris ar ģimeni no Briņģu pagasta "Jurmušiem", [1912?]

Vieta: Vecpiebalgas novads

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Latvija, Uniformas, Vecpiebalgas novads (Latvija), Ģimenes, Portretu fotogrāfija, Brāļi un māsas

Anotācija: Foto no Rīgas Augusta Dombrovska (29.) pamatskolas [iespējams, dabaszinību] skolotājas (1920.-1930. gadi) Hildas Ūdres Jāņa m. (dz. 19.10.1893.g. Madonas apr. Vecgulbenes pag.) personīgā fotoalbuma. Fotogrāfijā Hildas Ūdres vecāki (tēvs Jānis Ūdris) un 2 brāļi (viens no brāļiem Arturs Ūdris - vēlāk dzīvojis Slokā, sieva Helēne). Hilda Ūdre dzimusi Vecgulbenes pagastā, ģimene saistīta (dzīvojusi) Briņģu pagasta "Jurmušos" (adresē parasti minēts "caur Vecpiebalgu"). Viens no brāļiem 1916. gadā strādājis Arhangeļskā (attēlā 1. no kr.). Pirmā pasaules kara laikā uz turieni devušies arī citi Jāņa Ūdra bērni (1918. gadā tur vēl atradās arī Hilda). Ienākusi kā skolotāja Vecmīlgrāvī (tālaika Mangaļu pagasts; 1922.g. Vecmīlgrāvi pievienoja Rīgai) 1920.-1921. gadā no Cēsu apr. Briņģu pag. “Jurmušiem”. Hilda Ūdre mācījusies Madonas (Biržu) meiteņu proģimnāzijā un 1912. gadā beigusi uz tās pamata izveidoto Madonas ģimnāziju (Emīlijas Uttendorfas Biržu meiteņu ģimnāziju).

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Fotopapīrs

Autors: Nezināms Nezināms

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Vecmīlgrāvja attīstības biedrība

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.