Kāzas Madonas novada Lazdonas pagastā, 1918

Vieta: Lazdonas pagasts

Priekšmeti: Fotogrāfijas, Lazdonas pagasts (Madonas novads, Latvija), Latvija, Vīrieši, Sievietes, Kāzas, Barbans, Jānis, Petrovskis, Pēteris, Petrovska, Marija

Anotācija: Kāzu viesi ap jaunlaulātajiem Pēteri Petrovski un Mariju Liepiņu Madonas novada Lazdonas pagasta Cepliniekos. 20. gadsimta sākumā pieturējās pie tradīcijas, kad pēc laulību ceremonijas devās uz jaunās līgavas mājām, bet otro dienu svinēja jaunā vīra mājā.
Priekšā vidū sēž uz zemes Jānis Rieksts no Lazdonas Niedruškām. Pirmajā rindā no kreisās stāv vedējpāris Jānis un Skaidrīte (?) Skroderi no Ļaudonas Muižniekiem; blakus Lazdonas pareizticīgo draudzes virspriesteris Jānis Eniņš, kreisajā pusē no priestera stāv Andrejs Barbans no Praulienas Žīvenēm. Aiz jaunās sievas ar baltu cepuri galvā - Marija Barbans no Praulienas Žīvenēm.
Pirmajā rindā no labās stāv jaunās sievas tēvs Mārtiņs un māte Ieva (dzim. Turjāns) Liepiņi. Otrajā rindā no labās stāv Emma Liepiņa, Elza Gailītis no Lazdonas Kaļvjārēm, Augusts Budevics (?) no Lazdonas Sīmaņiem, Petrovskis (?), Paula Lemberģe (dzim. Liepiņa). No kreisās puses ar cepuri saskandina glāzi Jānis Barbans no Praulienas Žīvenēm..

Objekta tips: Fotogrāfija

Datu nesējs: Stikla foto negatīvs

Autors: Andrejs Liepiņš

Atslēgvārdi: Pievienot atslēgvārdu

Apjoma informācija: 1 fotogrāfija

Oriģināla glabātājs, partneris: Jolanta Āboltiņa

Partnera apzinātājs: Latvijas Nacionālā bibliotēka

Lai norādītu objekta atrašanās vietu, uzklikšķiniet un pārvietojiet sarkano punktu kartē tā, lai tas atrastos objekta atrašanās vietā.

✓ Apstiprināt izvēlēto vietu
Lūdzu pievieno koordinātes šim objektam, ja zini!
Palīdzība:
Lai saglabātu koordināti, palieliniet karti un pārvietojiet sarkano koordinātes norādes ikonu uz atbilstošo vietu!
Koordinātes norādes ikona pārvietojama ar peles labā klikšķa palīdzību.

Komentāri (0)

Jums jāpieslēdzas, lai pievienotu komentāru.